Nasza Pełnomocnik Zarządu, Magdalena Daniłów-Ligaj, uczestniczyła w pikniku charytatywnym „PsieBierane – PsyWitanie Lata 2026”, którego Partnerem była Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmie.
Wydarzenie zgromadziło mieszkańców Chełma, miłośników zwierząt oraz wszystkich, którzy dostrzegają potrzebę niesienia pomocy starszym i potrzebującym czworonogom. Piknik był okazją do wspólnej zabawy, integracji lokalnej społeczności oraz promocji działań na rzecz zwierząt pozostających pod opieką Fundacji Hospicjum Starego Psa u Psiej Mamy.
Podczas wydarzenia przekazano wsparcie finansowe będące efektem zbiórki przeprowadzonej wśród pracowników Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Chełmie. Inicjatywa po raz kolejny spotkała się z dużym zaangażowaniem pracowników, którzy aktywnie włączyli się w akcję pomocy.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Spółdzielni obecnym na pikniku za zaangażowanie, życzliwość i wspieranie działań na rzecz zwierząt z Fundacji Hospicjum Starego Psa u Psiej Mamy.












